Penzion Jiříkov restaurace Adriana
Penzion restaurace Adriana ubytování Jiříkov Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 5 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion restaurace Adriana / Jiříkov

Pension Adriana má příjemné a útulné ubytování, které je vhodné jak pro rodiny tak i obchodníky, turisty i jednotlivce. Penzion Adriana najdete v klidné části obce Starý Jiříkov, jen 100 m od hranic s Německem - obec Ebersbach. Neváhejte a využijte ubytování a služby penzionu Adriana.

Starý Jiříkov ubytování
Penzion Adriana ve Starém Jiříkově na Děčínsku má pro své hosty připravené ubytování v 1 rodinném apartmánu až pro 6 osob, ve 2 pětilůžkových pokojích a ve 3 dvoulůžkových pokojích.

Penzion Adriana restaurace
Součástí budovy je také restaurace, která má v jídelníčku jídla typické české kuchyně jako vepřo knedlo zelo, pečená kachna, staročeský talíř, ovocné knedlíky, obalovaný květák atd. K restauraci patří příjemné posezení s obsluhou na terase, která je k dispozici za teplého počasí. Restauraci a sál si lze pronajmout pro různé rodinné, firemní a společenské akce.

Dovolená Lužické hory Děčínsko Starý Jiříkov
Město Jiříkov
(původně Georgswalde) se rozprostírá v malebném údolí na severu Čech na Jiříkovském potoce, dříve známým jako Ritterbach, v okrese Děčín ve Šluknovském výběžku, na hranicích s Německem v takzvaném Českém Nizozemí, cca 6 km od Rumburka. Penzion Adriana v Jiříkově je ideální základna pro výlety cyklistické i pěší do blízkého i dalekého okolí. Mezi Jiříkovem a Ebersbachem vede turistická stezka. Město je vyhledávaným výchozím bodem pro výlety do Děčínských stěn a okolí. Město Jiříkov charakterizují zajímavé památky, zeleň a bohatá historie.
Penzion Jiříkov restaurace Adriana - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Jiříkov restaurace Adriana - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Jiříkov restaurace Adriana -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Jiříkov restaurace Adriana - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jiříkov restaurace Adriana - disponuje restauracíPenzion Jiříkov restaurace Adriana - disponuje vinárnouPenzion Jiříkov restaurace Adriana -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jiříkov restaurace Adriana -  je k dispozici letní terasaPenzion Jiříkov restaurace Adriana - disponuje kavárnouPenzion Jiříkov restaurace Adriana -  stálá diskotéka - tanec - zábavaPenzion Jiříkov restaurace Adriana - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Jiříkov restaurace Adriana - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Jiříkov restaurace Adriana - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jiříkov restaurace Adriana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou